Należymy do grupy

Trade Trans

Kariera

Kariera w PKP CARGO CONNECT Sp. z o. o.

PKP CARGO CONNECT jest spółką handlową oferującą swoim Klientom kompleksowe, optymalne rozwiązania logistyczne. Spółka od szeregu lat plasuje się w czołówce firm branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kwalifikacjom swoich pracowników.

Ciągłe doskonalenie i rozwój naszych pracowników oraz zaufanie i partnerskie zasady współpracy z naszymi Klientami są podstawą sukcesu PKP CARGO CONNECT.

Pomimo niskiej rotacji pracowników ciągle poszukujemy doświadczonych specjalistów, którzy odnieśli już sukces w branży TSL i są gotowi do realizacji nowych projektów. Jesteśmy bardzo wymagającym pracodawcą sprawdzającym dokładnie kompetencje kandydatów. W okresie wdrożenia oferujemy wybranym kandydatom szkolenia, podczas których poznają oni nie tylko naszą Spółkę, ale także ofertę handlową i strukturę organizacyjną.

Jeśli jesteś specjalistą z branży TSL gotowym do weryfikacji swoich kwalifikacji w naszej Spółce – odpowiedz na jedno z naszych ogłoszeń.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy wskazany w konkretnym ogłoszeniu.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 12, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2014, poz. 1182). Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

W celu przesłania nam swojej aplikacji, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza zgłoszeniowego.

Formularz

Do umów zawartych z PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o. mają zastosowanie OPWS 2010.

 

CERTYFIKATY SYSTEMÓW JAKOŚCI

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług, Spółka wdrożyła systemy ISO 9001:2015

ISO 22000:2005 oraz stale utrzymuje certyfikaty w zakresie GMP+ B4AEO oraz SQAS  w spedycji drogowej.